Dette er resultatet fra Mid Nordic Indoor Festival 2019. Se de seneste resultater fra Mid Nordic Indoor Festival 2020 her.

NCC-hallen

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
23030100 lø 23/03 07:30 lø 23/03 F10 Grp A IFK Timrå Söråker FF    
23030101 lø 23/03 08:00 lø 23/03 F10 Grp A Selånger FK BIK SK    
23030102 lø 23/03 08:30 lø 23/03 P11 Grp A BIK SK Selånger FK    
23030103 lø 23/03 09:00 lø 23/03 F10 Grp A Söråker FF Selånger FK    
23030104 lø 23/03 09:30 lø 23/03 F10 Grp A IFK Timrå BIK SK    
23030105 lø 23/03 10:00 lø 23/03 P11 Grp A Sundsvalls FF 1 BIK SK    
23030106 lø 23/03 10:30 lø 23/03 P11 Grp A Sidsjö-Böle IF Selånger FK    
23030107 lø 23/03 11:00 lø 23/03 P11 Grp A IFK Timrå Sundsvalls FF 2    
23030300 lø 23/03 11:30 lø 23/03 F8/9 Grp A Selånger FK 1 Selånger FK 2    
23030400 lø 23/03 11:30 lø 23/03 F8/9 Grp A IFK Timrå Sidsjö-Böle Svart    
23030108 lø 23/03 12:00 lø 23/03 P11 Grp A Sidsjö-Böle IF Sundsvalls FF 1    
23030301 lø 23/03 12:30 lø 23/03 F8/9 Grp A Selånger FK 1 Sidsjö-Böle Grön    
23030401 lø 23/03 12:30 lø 23/03 F8/9 Grp A Sidsjö-Böle Svart Selånger FK 2    
23030109 lø 23/03 13:00 lø 23/03 P11 Grp A IFK Timrå BIK SK    
23030302 lø 23/03 13:40 lø 23/03 F8/9 Grp A Sidsjö-Böle Grön IFK Timrå    
23030402 lø 23/03 13:40 lø 23/03 F8/9 Grp A Sidsjö-Böle Svart Selånger FK 1    
23030110 lø 23/03 14:10 lø 23/03 P11 Grp A Sundsvalls FF 2 Selånger FK    
23030111 lø 23/03 14:40 lø 23/03 P10 Grp A BIK SK 2 Kungsnäs FC Vit    
23030112 lø 23/03 15:10 lø 23/03 P10 Grp A Kungsnäs FC Svart IFK Timrå    
23030113 lø 23/03 15:40 lø 23/03 P10 Grp A Selånger FK BIK SK 1    
23030114 lø 23/03 16:10 lø 23/03 F11 Grp A Selånger FK IFK Timrå    
23030115 lø 23/03 16:40 lø 23/03 F11 Grp A IFK Timrå Kovlands IF Indal/Kovland    
23030116 lø 23/03 17:10 lø 23/03 F11 Grp A Sundsvalls FF Sidsjö-Böle IF Grön    
23030117 lø 23/03 17:40 lø 23/03 F11 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart Sundsvalls DFF    
23030118 lø 23/03 18:10 lø 23/03 P10 Grp A Kungsnäs FC Svart BIK SK 2    
23030119 lø 23/03 18:40 lø 23/03 P10 Grp A Selånger FK Kungsnäs FC Vit    
23030120 lø 23/03 19:10 lø 23/03 P10 Grp A BIK SK 1 IFK Timrå    
23030121 lø 23/03 19:40 lø 23/03 F11 Grp A IFK Timrå Sundsvalls FF    
23030122 lø 23/03 20:10 lø 23/03 F11 Grp A Kovlands IF Indal/Kovland Selånger FK    
23030123 lø 23/03 20:40 lø 23/03 F11 Grp A IFK Timrå Sidsjö-Böle IF Svart    
23030124 lø 23/03 21:10 lø 23/03 F11 Grp A Sundsvalls DFF Sidsjö-Böle IF Grön    
AB Timråbo Svenska Kyrkan SCA Timrå Kommun Quality Hotels IFK Timrå