Detta är resultaten från Mid Nordic Indoor Festival 2018. Se de senaste resultaten från Mid Nordic Indoor Festival 2019 här.

NCC-hallen

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
25030200 sö 25/03 08:00 sö 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Gul IFK Timrå    
25030300 sö 25/03 08:00 sö 25/03 F10 Grp A SDFF BIK SK    
25030201 sö 25/03 08:30 sö 25/03 P10 Grp A Iggesunds IK Sundsvalls FF 2    
25030301 sö 25/03 08:30 sö 25/03 P10 Grp A IFK Timrå Vit Bik SK    
25030202 sö 25/03 09:00 sö 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 2 Bondsjöhöjdens IK    
25030302 sö 25/03 09:00 sö 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Röd Gif Sundsvall 2    
25030203 sö 25/03 09:35 sö 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Vit IFK Timrå 1    
25030303 sö 25/03 09:35 sö 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 3 Sundsvalls FF Blå    
25030204 sö 25/03 10:05 sö 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Gul Medskogsbrons BK    
25030304 sö 25/03 10:05 sö 25/03 F10 Grp A SDFF Selånger FK    
25030205 sö 25/03 10:35 sö 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart IFK Timrå    
25030305 sö 25/03 10:35 sö 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön BIK SK    
25030206 sö 25/03 11:10 sö 25/03 P10 Grp A Iggesunds IK IFK Timrå Blå    
25030306 sö 25/03 11:10 sö 25/03 P10 Grp A IFK Timrå Vit Medskogsbrons BK    
25030207 sö 25/03 11:40 sö 25/03 P8/9 Grp A Gif Sundsvall 1 Sundsvalls FF Röd    
25030307 sö 25/03 11:40 sö 25/03 P8/9 Grp A Gif Sundsvall 2 Bondsjöhöjdens IK    
25030208 sö 25/03 12:10 sö 25/03 F10 Grp A BIK SK Medskogsbrons BK    
25030308 sö 25/03 12:10 sö 25/03 F10 Grp A Selånger FK Sidsjö-Böle IF Gul    
25030209 sö 25/03 12:45 sö 25/03 F10 Grp A SDFF Sidsjö-Böle IF Svart    
25030309 sö 25/03 12:45 sö 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön IFK Timrå    
25030210 sö 25/03 13:15 sö 25/03 P10 Grp A Medskogsbrons BK Iggesunds IK    
25030310 sö 25/03 13:15 sö 25/03 P10 Grp A IFK Timrå Blå Bik SK    
25030211 sö 25/03 13:45 sö 25/03 P10 Grp A Sundsvalls FF 1 IFK Timrå Vit    
25030311 sö 25/03 13:45 sö 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 1 Sund IF    
25030212 sö 25/03 14:15 sö 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Blå IFK Timrå 2    
25030312 sö 25/03 14:15 sö 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Vit IFK Timrå 3    
25030213 sö 25/03 14:45 sö 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 1 Sundsvalls FF Röd    
25030313 sö 25/03 14:45 sö 25/03 P8/9 Grp A Gif Sundsvall 1 Sund IF    
25030100 sö 25/03 15:20 sö 25/03 F12 Grp A BIK SK Heffnersklubbans BK 1    
25030101 sö 25/03 15:50 sö 25/03 F12 Grp A Heffnersklubbans BK 2 IFK Timrå    
25030102 sö 25/03 16:30 sö 25/03 F12 Grp A SDFF Plus BIK SK    
25030103 sö 25/03 17:00 sö 25/03 P12 Grp A Sundsvalls FF BIK SK    
25030104 sö 25/03 17:30 sö 25/03 P12 Grp A Matfors IF Kubikenborgs IF    
25030105 sö 25/03 18:00 sö 25/03 F12 Grp A Heffnersklubbans BK 2 Heffnersklubbans BK 1    
25030106 sö 25/03 18:30 sö 25/03 F12 Grp A SDFF Plus IFK Timrå    
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott Quality Hotels IFK Timrå