Dette er resultatet fra Mid Nordic Indoor Festival 2018. Se de seneste resultater fra Mid Nordic Indoor Festival 2019 her.

NCC-hallen

  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold    
25030200 sø 25/03 08:00 sø 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Gul IFK Timrå    
25030300 sø 25/03 08:00 sø 25/03 F10 Grp A SDFF BIK SK    
25030201 sø 25/03 08:30 sø 25/03 P10 Grp A Iggesunds IK Sundsvalls FF 2    
25030301 sø 25/03 08:30 sø 25/03 P10 Grp A IFK Timrå Vit Bik SK    
25030202 sø 25/03 09:00 sø 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 2 Bondsjöhöjdens IK    
25030302 sø 25/03 09:00 sø 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Röd Gif Sundsvall 2    
25030203 sø 25/03 09:35 sø 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Vit IFK Timrå 1    
25030303 sø 25/03 09:35 sø 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 3 Sundsvalls FF Blå    
25030204 sø 25/03 10:05 sø 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Gul Medskogsbrons BK    
25030304 sø 25/03 10:05 sø 25/03 F10 Grp A SDFF Selånger FK    
25030205 sø 25/03 10:35 sø 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Svart IFK Timrå    
25030305 sø 25/03 10:35 sø 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön BIK SK    
25030206 sø 25/03 11:10 sø 25/03 P10 Grp A Iggesunds IK IFK Timrå Blå    
25030306 sø 25/03 11:10 sø 25/03 P10 Grp A IFK Timrå Vit Medskogsbrons BK    
25030207 sø 25/03 11:40 sø 25/03 P8/9 Grp A Gif Sundsvall 1 Sundsvalls FF Röd    
25030307 sø 25/03 11:40 sø 25/03 P8/9 Grp A Gif Sundsvall 2 Bondsjöhöjdens IK    
25030208 sø 25/03 12:10 sø 25/03 F10 Grp A BIK SK Medskogsbrons BK    
25030308 sø 25/03 12:10 sø 25/03 F10 Grp A Selånger FK Sidsjö-Böle IF Gul    
25030209 sø 25/03 12:45 sø 25/03 F10 Grp A SDFF Sidsjö-Böle IF Svart    
25030309 sø 25/03 12:45 sø 25/03 F10 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön IFK Timrå    
25030210 sø 25/03 13:15 sø 25/03 P10 Grp A Medskogsbrons BK Iggesunds IK    
25030310 sø 25/03 13:15 sø 25/03 P10 Grp A IFK Timrå Blå Bik SK    
25030211 sø 25/03 13:45 sø 25/03 P10 Grp A Sundsvalls FF 1 IFK Timrå Vit    
25030311 sø 25/03 13:45 sø 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 1 Sund IF    
25030212 sø 25/03 14:15 sø 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Blå IFK Timrå 2    
25030312 sø 25/03 14:15 sø 25/03 P8/9 Grp A Sundsvalls FF Vit IFK Timrå 3    
25030213 sø 25/03 14:45 sø 25/03 P8/9 Grp A IFK Timrå 1 Sundsvalls FF Röd    
25030313 sø 25/03 14:45 sø 25/03 P8/9 Grp A Gif Sundsvall 1 Sund IF    
25030100 sø 25/03 15:20 sø 25/03 F12 Grp A BIK SK Heffnersklubbans BK 1    
25030101 sø 25/03 15:50 sø 25/03 F12 Grp A Heffnersklubbans BK 2 IFK Timrå    
25030102 sø 25/03 16:30 sø 25/03 F12 Grp A SDFF Plus BIK SK    
25030103 sø 25/03 17:00 sø 25/03 P12 Grp A Sundsvalls FF BIK SK    
25030104 sø 25/03 17:30 sø 25/03 P12 Grp A Matfors IF Kubikenborgs IF    
25030105 sø 25/03 18:00 sø 25/03 F12 Grp A Heffnersklubbans BK 2 Heffnersklubbans BK 1    
25030106 sø 25/03 18:30 sø 25/03 F12 Grp A SDFF Plus IFK Timrå    
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott Quality Hotels IFK Timrå